Кликнете два пъти върху изображението, за да го видите в по-голям размер
Подробности
Аби Блай е готова на всичко, за да избяга от задушаващата обич на баща си – бивша американска рок звезда, който е решил да опази дъщеря си от всички глупости, които той самият е вършил на младини.
Лондон е мечтата, която ще ѝ позволи най-после да бъде самата себе си. Нов университет, нов град, нови съквартирантки... Всичко е уредено. До момента, в който тя не почуква на вратата на квартирата си. И ѝ отваря… момче. „Съквартирантките“ на Аби се оказват трима чаровни, забавни и изключително привлекателни млади мъже.
Аби няма никакво намерение да признае грешката пред баща си – не и след като най-после е свободна. А в новия ѝ дом има само едно правило: никакви свалки! Но тя живее с една сериозна причина да го наруши – огромния, играещ ръгби съквартирант, а на всичкото отгоре среща и мрачен и крайно недостъпен музикант, който изглежда като най-добрия начин да вбеси баща си.
Раздвоена помежду им, Аби иска само едно – да намери себе си и щастието. Но за тази цел трябва да разбере кои правила – или сърца – може да разбие.
А междувременно да се забърка и в трансатлантически скандал, след като със замах нахлува и в орбитата на британското висше общество.
Може да се интересувате и от следните продукти
Прекършените (кн.2 от Привилегированите)
Редовна цена:
14,90 лв. | 7.62 €
Специална цена:
13,41 лв. | 6.86 €
Отстъпка:
10
%
|
Къщата на невъзможните любови
Редовна цена:
15,99 лв. | 8.18 €
Специална цена:
14,39 лв. | 7.36 €
Отстъпка:
10
%
|
Кубинската наследница
Редовна цена:
19,95 лв. | 10.2 €
Специална цена:
17,96 лв. | 9.18 €
Отстъпка:
10
%
|
Той не е моят Ромео
Редовна цена:
18,90 лв. | 9.66 €
Специална цена:
17,01 лв. | 8.7 €
Отстъпка:
10
%
|







